پیشنهاد ویژه : وبینار آشنایی با مهارت های نرم

متن پیام

ثبت نام و ورود

شماره همراه

+98

شماره همراه خود را بدون صفر اول وارد کنید

دنیای امروز به مدد پیشرفت علم تفاوت چشمگیری با دنیای سنتی دارد. امروز برخلاف گذشته، تنوع مشاغل بسیار بیشتر شده و دیگر کودکان لزوماً شغل والدین خود را دنبال نمی‌کنند. در چنین دنیایی، دغدغة بسیاری از والدین دلسوز نیز آشنا کردن کودک با مشاغل مختلف و آماده کردن او برای آینده‌ای موفق‌تر و رضایت‌بخش است. به همین دلیل بخشی از کتاب‌های کودک و نوجوان دکسا نیز به معرفی مشاغل روز دنیا پرداخته‌اند تا کودک بهتر بتواند تصویری از مشاغل مختلف در ذهن خود ترسیم کند و نقشة راه آیندة خود را بسازد.

ویژگی‌های کتاب‌های معرفی مشاغل دکسا:

  • هر کتاب صرفاً به یک شغل نپرداخته و شغل‌ها را در قالب شبکه معرفی کرده است. برای مثال انواع مهندسی یا انواع پزشکی در کتاب معرفی می‌شوند تا ذهن کودک بازتر شده و بداند در هر حوزة شغلی چه تخصص‌ها و مهارت‌هایی وجود دارد و براساس علایقش انتخاب کند.
  • زبان کتاب‌ها زبانی ساده و صمیمی است تا کودک بدون مواجهه با اصطلاحات تخصصی و سنگین با آن شغل و ویژگی‌های آن آشنا شود و در عین حال از مطالعه لذت ببرد.
  • کتاب‌ها داستان‌محور هستند و با داستانی گیرا کودک را با خود همراه می‌کنند.
  • تصاویر زیبای کتاب‌ها به کودک کمک می‌کنند ضمن کسب اطلاعات تازه، از تماشای جزئیات هر تصویر لذت ببرد.
  • موضوعات کتاب‌ها متناسب با فرهنگ مخاطب فارسی‌زبان انتخاب شده است تا ارتباط کودک و والدین با کتاب بیشتر شود و اطلاعات کتاب نیز کاربردی باشد.

پاسخگویی واتس‌اپ