آشنایی با کتاب ناتوانی‌های رشدی و هوشی آشنایی با کتاب های فلسفه شادکامی و روانشناسی کاربردی شادکامی آشنایی با کتاب «فراسوی اقتصاد» و «اخلاق و اقتصاد»

آشنایی با کتاب ناتوانی‌های رشدی و هوشی

در این جلسه کتاب "برنامه‌ریزی درمانی برای ناتوانی‌های رشدی و هوشی بر اساس DSM-5" با ترجمه دکتر سید علی صمدی و با حضور ایشان، معرفی و رونمایی خواهد شد.

مشتاق دیدارتان در باغ کتاب تهران هستیم

آدرس : بزرگراه شهید همت، مسیر شرق به غرب، بعد از خروجی بزرگراه حقانی، خروجی باغ موزه دفاع مقدس و باغ کتاب تهران، ورودی اصلی، پردیس سینمایی، سالن شماره 8

آشنایی با کتاب های فلسفه شادکامی و روانشناسی کاربردی شادکامی

انتشارات دُکسا با معرفی مجموعه کتابی با عنوان “شکوفایی، فلسفه، علم” متعهد است رسالت فرهنگی، اجتماعی خود را در حد مقدوراتش برای معرفی به جامعه عرضه کند.

در این جلسه دو کتاب «روان‌شناسی کاربردی شادکامی» با ترجمه ترو حسینی و ویراستاری دکتر هادی صمدی، و «فلسفه شادکامی» با ترجمه پروانه یوسفی و ویراستاری تورج اله‌وردی معرفی و رونمایی خواهند شد.

همراهی شما از آغاز این سفر بدون تردید موجب تشدید این کنشگری اجتماعی خواهد شد و همچنین نقشی سازنده برای ادامه این راه برای ما در پی خواهد داشت. حضور و کنشگری در حوزه فرهنگ را از زندگی خود دریغ نکنید. خلق معنا برای زندگی و کنشگری فرهنگی همواره در راستای یکدیگرند.

مشتاق دیدارتان در روز 25 خرداد در سالن 8 باغ کتاب برای آغاز این سفر و همراهی هستیم.

آشنایی با کتاب «فراسوی اقتصاد» و «اخلاق و اقتصاد»

ارزش‌هایی مانند آزادی و عدالت چه جایگاهی در اقتصاد دارند؟ این صرفا پرسشی نظری و روشنفکرانه نیست که در دپارتمان‌های اقتصاد، فلسفه و علوم سیاسی محل بحث باشد. سرنوشت مردم و نوع زیست انها در پاسخ به این سوال مشخص می‌شود.
در این جلسه از دو کتابی که اخیرا منتشر شده‌اند و پاسخ‌هایی برای این پرسش‌ها دارند رونمایی می‌شود:
کتاب «اخلاق و اقتصاد»
کتاب « فراسوی اقتصاد»

آدرس : فرشته، خیابان فیاضی، شرق به غرب، بعد از چناران پلاک ۵۰. مجموعه فرهنگان

پاسخگویی واتس‌اپ